Powiedz NIE dla Homoseksualizmu i Adopcji Dzieci przez Homoseksualistów w Polsce – Polska na Zawsze Dumną Oazą Dobra i Piękna

George Harasz and Douglas WirthPowiedz NIE dla adopcji dzieci przez homoseksualistów: lezbijki, gejów, biseksualistów, i tranwestytów.

Polacy muszą zrozumieć, że kultura zachodu NIE ma NIC Polsce do zaoferowania. Już przez samo to, Polacy powinni mieć się na baczności … i nie wiązać się politycznie z zachodem.

Ja np. mieszkając w USA, z racji mego zawodu, nie mogłabym napisać “Nie dla adopcji dzieci przez homoseksualistów” gdyż byłoby to łamanie prawa amerykańskiego – nawet wyrażając swoją opinię jako osoba prywatna.

Niby prawo federalne (na razie) mówi, że małżeństwo jest tylko między kobietą i mężczyzną, ale prawo federalne także zezwala stanom decydować w tej sprawie indywidualnie.
Niby stan w którym mieszkam mówi, że małżeństwo jest tylko między kobietą i mężczyzną, ale prawo stanowe zezwala powiatom (county) decydować w tej sprawie indywidualnie.
Mój powiat jeszcze do niedawna był zapyziałym powiatem pod Waszyngtonem, ale homoseksualistów ochrania ….

Czyli mogę myśleć co chcę, ale już wyrazić głośno mojej opinii NIE – nawet wyrażając swoją opinię jako osoba prywatna.

Następny krok to byłoby zakazanie kościołom naucznia, że homoseksualizm jest grzechem, gdyż obraża to uczucia homoseksualistow i jest …. niezgodne z prawem amerykańskim.

Jeśli kiedyś do tego dojdzie, Amerykanie będą mieli wielką decyzję do podjęcia: albo życ w takim upodlonym, chorym kraju, albo wszcząć wojnę domową i walczyć o swoje prawa do Wolności Słowa i Wolności Zrzeszania się.

Polska kultura jest inna, piękna, zdrowa – Polacy powinni być DUMNI, że mogą być OAZĄ DOBRA i PIĘKNA wsród zgnilizny zachodu.

NIE, NIE, NIE dla homoseksualizmu i adopcji dzieci przez homoseksualistów w Polsce!!!

P.S. wśród żydów większość ich rabinów i synagogi popierają homoseksualizm.

This entry was posted in 8 WOREK - RÓŻNE, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, ADAM i EWA, CNOTY DUCHOWE, DARWINIZM, IZRAEL, JĘZYK i KULTURA, KONSTYTUCJA, MARYJA DZIEWICA, NARKOTYKI LEGALIZACJA, ONA i ON, SŁOWIANIE, USA, ŚWIĘTY vs DARWINISTA and tagged , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Powiedz NIE dla Homoseksualizmu i Adopcji Dzieci przez Homoseksualistów w Polsce – Polska na Zawsze Dumną Oazą Dobra i Piękna

 1. Dojdzie do tego, że we własnym domu nie będzie można otwarcie dyskutować, bo dzieci będą miały obowiązek donosić na Rodziców złamanie prawa i szowinizm wobec homoseksualistów – tak jak w Rosji sowieckiej dzieci donosiły na własnych Rodziców.

 2. jejku. ludzie ogarnijcie się. nie można wrzucać wszystkich do tego samego wora ze względu na orientację. czym się różni człowiek homoseksualny od heteroseksualnego ? tym, że w domu na mężczyznę nie czeka kobieta z obiadem, tylko mężczyzna. jeżeli was bezpośrednio to nie dotyczy, to czemu się wypowiadacie ? homoseksualizm występował u ludzi od wieków. jest to jak najbardziej naturalne.

  • @Angelika Włoch napisała: “homoseksualizm występował u ludzi od wieków. jest to jak najbardziej naturalne.”

   Homoseksualizm występował szczególnie w starożytnim Rzymie i Grecji. Tak, wsród ludów gniazda śródziemnomorskiego homoseksualizm był bardzo naturalny. Rzymienie, Grecy, Egipcjanie traktowali homoseksualizm jako środek antykoncepcyjny. Prawdopodobnie stąd pochodzi obrzezanie, gdyż pomagało w utrzymywaniu czystości homoseksualistom i biseksualistom.
   Starożytni uprawiali także wielożenstwo. Trudniej o bardziej niskie kultury.

 3. Dla ciebie moze i naturalne.
  Ale ja nie chce miec z tym nic wspólnego. Kazdy dokonuje indywidualnego wyboru w zyciu.
  Niestety, masz prawo do swoich poglądów – o ile nie zmieni sie zapis w Konstytucji i zdelegalizuje homoseksualizm – ale nie masz prawa narzucac swoich poglądów innym ludziom.
  Wara od moich wnuków i prawnuków, oraz ich wnuków i prawnuków.
  Wara, idz precz, relatywistko moralna.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s