Chipowanie ludzi, Watykan i Papież Franciszek – Watykan rozpoczął znakowanie pracowników poprzez czipowanie od 1 Stycznia 2013. Watykan to Kolebka Satanizmu.

http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/14/watykan-nowe-fakty-rozpoczeli-znakowanie-pracownikow/

Znany blog polski kefir2010.com podał następującą informację:

“Z dniem 01.01.2013 Watykan rozpoczął chipowanie swoich pracowników. W dalszej kolejności są wierni chcący przekroczyć prób Spiżowej Bramy, a następnie wszyscy wierni utożsamiający się z tą organizacją kościelną.

Chipowanie ludzi prowadzi także Indonezja (ludzi chorych), USA (osoby prywatne, korporacje – na masową skalę) jak i.. Polska. W Polsce i krajach Europy Wschodniej chipowani są przedstawiciele władz (Komorowski i Tusk mają chipa, dzięki czemu łatwo będzie ich zlokalizować w celu postawienia przed szafotem), biznesmeni itp. Podobny proceder jest uprawiany w krajach Ameryki Łacińskiej, głównie w Meksyku i Brazylii. Tamtejsi ludzie biznesu boją się uprowadzeń dokonywanych zarówno przez gangi jak i.. policję i wojsko.

Co by nie myśleć, znakowanie ludzi jak bydło, jest chorym procederem!”

http://kefir2010.wordpress.com/2013/03/14/watykan-nowe-fakty-rozpoczeli-znakowanie-pracownikow/

.

Czy ktoś ma informacje i chciałby wypowiedzieć się na ten temat?
Jesli jest prawdą, ze WATYKAN czipuje swoich pracownikow, to jest to gniazdo SZATANA, a nie kościoł.
ANTYCHRYSTUSA kler nie musi szukać daleko, Watykan jest siedzibą satanizmu.

Teraz robi się jasne dlaczego Benedykt XVI oddał tron papieski – to już nie jest tron papieski, a tron szatana, który bierze aktywny udział w zniewalaniu ludzkości – co jest przecież wbrew Ewangelii i przed czym wyraźnie przestrzegała Apokalipsa, by nie przyjmować znaku bestii.

Natomiast dla wszystkich ludzi wolnych, decyzja o NIEczipowaniu swego ciała to sprawa ich suwerenności osobistej i obywatelskiej.

Ciało człowieka jest świątynią.

***

Niestety żyjemy w bardziej skomplikowanych czasach niż większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę.
Obecna technologia nie jest po stronie ludzi – niestety piszę to z własnego doswiadczenia.

Czipowanie i lektrodowanie ludzi jest używane do prowadzenia wojny biologiczno-psychologicznej, a także do manipulacji religijnych.

Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej mam prawo mówić o tym.
Zobacz CZĘŚĆ II i CZĘŚĆ IV i V artykułu.
O nielegalnym czipowaniu ludzi oraz manipulacjach religijnych:

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

This entry was posted in 24/7/365/999, 8 WOREK - RÓŻNE, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, CNOTY DUCHOWE, CZIPOWANIE LUDZI, CZIPOWANIE LUDZI, FRANCISZEK, KATOLICYZM, KONSTYTUCJA, KONTROLA UMYSŁU, MANIPULACJE RELIGIA, MANIPULACJE RELIGIJNE, NPŚ - NWO, SKARBONA FAKTÓW, UFOLUDKI, WATYKAN, WATYKAN, ZŁO NIEWYBACZALNE and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Chipowanie ludzi, Watykan i Papież Franciszek – Watykan rozpoczął znakowanie pracowników poprzez czipowanie od 1 Stycznia 2013. Watykan to Kolebka Satanizmu.

 1. Ewa Z. says:

  Jak mozna wierzyc w ta manipulacje?! Ludzie, czytajcie uwaznie i sprawdzajcie takie “nowinki”, macie w necie, ze Watykan w zwiazku z kradziezami dokumentow z apartamenow papieskich, wprowadzil legitymacje z chipem dla pracownikow! My tez w takim razie jesyesmy w Posce juz zaczipowani, bo mamay czipa w dowodzie i na kartach kredytowych.

 2. bowosz says:

  Artykuł jest kłamstwem widać kto sieje kłamstwo i nienawiść i kto jest pod działaniem złego ducha!

 3. Bowosz masz racje. Kto w ogóle napisał że czipy wymyślił watykan ? zrozumcie ewangelie:
  Na świat przyjdzie znamię bestii (czipy) A w przetłumaczeniu na polski procedura nazywa się “BESTIA”
  WTEDY mają stać się kataklizmy.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s