Nielegalne czipowanie i elektrodowanie ludzi, telefon na policję – Kara Śmierci dla oszustów i satanistów prowadzących takie eksperymenty na ludziach – Legalizacja narkotyków jako zasłona dymna dla satanistów

Polecam przesłuchać to wideo poniżej.
Dla kogoś kto nie miał tego średniego szczęścia spotkać się z takim eksperymentem, może to wydawać się schizofreniczne, zwariowane, itp., ale tak wyglądają “eksperymenty” satanistów na ludziach.

Problem w tym, że ta kobiecina nie skojarzyła sobie wszystkiego i całą winę składa na nic niewinnego sąsiada …..
Na tym polega podwójny satanizm i niebezpieczenstwo owych elektro-magnetycznych eksperymentów poprzez czipowanie i elektrodowanie – ludzie nie wiedzą, że takie eksperymenty może robić NWO, pseudo-naukowcy, wojsko, itp. – a co mniej inteligentni oskarżają o to przypadkowe osoby lub – pod wpływem oddalnej hipnozy, osobę, ktorą satanisci zasugerują im oskarżyć.

Miałam koleżankę w internacie w liceum w Polsce, która dostawała niekontrolowanych ataków szału …. które nie były sprowokowane przez nikogo niczym – dosłownie atakowała koleżanki, na szczęście tylko werbalnie.
Wtedy uważałam, że była niezrównoważona psychicznie.
Dziasiaj mam prawo myśleć, że była ona ofiarą takich właśnie eksperymentów, a nie była wystarczająco inteligentna, aby pomysleć, że cokolwiek działo się w jej organizmie nie mogło przecież pochodzić od nas, gdyż żadna z nas nie dysponowała żadną technologią, aby robić jej cokolwiek przykrego ….
Sataniści nie przebierają w środkach, jak sama miałam okazję przekonać się o tym. 

Jeśli nie zostaną powzięte odpowiednie środki ochrony Praw Człowieka, a sataniści karani ŚMIERCIĄ za swoje nielegalne eksperymenty, to tak będzie wyglądać życie przyszłych pokolen – albo gorzej.

Z tym chłodzeniem, ta pani NIE przesadzała – elektrody pod skórą są w stanie przesyłać zimne i gorące fale na zmianę.
To samo odnośnie gwałtów – jeśli ktoś roześmiał sie w tym miejscu czytając o gwałtach elektronicznych, nie jest CZŁOWIEKIEM, jest ZWIERZĘCIEM i DNEM MORALNYM.
Natomiast biegunkę, gazy i ból brzucha można spowodować wysyłając mocne fale na jelita za pomoca  czipów umieszczonych pod skórą na brzuchu …..

Ciało człowieka jest świątynią.

OSZUSTÓW NA SZUBIENICE!
Nie ma miłosierdzia dla satanistów.

.

PYTANIE: ten sąsiad najprawdopodobniej NIE ma nic wspólnego z terroryzowaniem tej kobiety. Czyli jest to podwójny satanizm pseudo-naukowców?

P.s. grafika i zdjęcia w tym wideo sugerują, że nie robiła go osoba nazbyt szlachetna i uduchowiona – czyli jest to satanizm podwójny.
Najpierw sataniści szargają cudzą GODNOŚĆ, a potem jeszcze kpią z tego.

KARA ŚMIERCI dla satanistów i ich ufoludków to jedyna obrona przed satanizmem.

.

Żyjemy w bardziej skomplikowanych czasach niż większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę.

Obecna technologia nie jest po stronie ludzi – niestety piszę to z własnego doswiadczenia.
Czipowanie i lektrodowanie ludzi jest używane do prowadzenia wojny biologiczno-psychologicznej, a także do manipulacji religijnych.

Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej mam prawo mówić o tym.
Zobacz CZĘŚĆ II i CZĘŚĆ IV i V artykułu.

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

This entry was posted in 24/7/365/999, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, ATEIZM, CNOTY DUCHOWE, CNOTY OBYWATELSKIE, CZIPOWANIE LUDZI, CZIPOWANIE LUDZI, DARWINIZM, DUSZA a UMYSŁ, EGIPT, KONSTYTUCJA, KONTROLA UMYSŁU, MORMONI, NARKOTYKI LEGALIZACJA, NARKOTYKI LEGALIZACJA, NPŚ - NWO, ORMIANIE, OŚWIĘCIM I i II, PRAWOSŁAWIE, PROTESTANTYZM, UFOLUDKI, WATYKAN, ZŁO NIEWYBACZALNE, ŚWIĘTY vs DARWINISTA and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s