Ignacy Łukasiewicz i Lampa Naftowa, czyli o tym jak wszystko może byc użyte na Dobre i na Złe – Manipulacje Religijne i Kontrola Umysłu poprzez Nielegalne Czipowanie i Elektrodowanie Ludzi, Siostra Faustyna Kowalska i jej niewiarygodny “Dzienniczek”

Lampa naftowa domowaPomysleć, że do nie tak dawna, bo jeszcze do 30 marca 1853 roku, ludzie chodzili spać o zachodzie słońca albo siedzieli wieczorem przy świecach …..

Administratorka tego Bloga ma szczególny sentyment do lampy naftowej, gdyż wychowała się przy niej – nie z wyboru moich Rodziców bynajmniej, ale gdyż tak postanowiła mścić się “niewidzialna ręka” pseudo-bogów. Najprawdopodobniej tych samych, ktorzy sfabrykowali “dzienniczek” siostry faustyny po wojnie.

Przed wojną, w latach około 1936-38 próbowano manipulacji religijnej – na skalę Lourdes i Fatimy – w rodzinnym domu mojej Mamy.
Ponieważ podstęp nie udał się, mszczono się pózniej na naszej Rodzinie w każdy możliwy sposób: wytruto memu Ojcu dużą pasiekę pszczół, ponad 50 uli, otruto mu konie, celowo nie doprowadzono elektryczności, mimo że słupy z linią stały 200-300 metrów od domu przy naszej drodze.

Podobnych manipulacji próbowano ze mną – najprawdopodobniej, aby zatrzeć ślady po poprzedniej manipulacji – oraz mścić się.
Były próby oślepienia mojej córki poprzez celowe zapisywanie mocnych recept na okulary, oraz próby zmanipulowania mego męża, aby zaangażował się w politykę (w USA), a jedną z punktów wyborczych miała być …. legalizacja narkotyków.

Więcej o manipulacjach religijnych i działalnosci pseudo-bogów w tym artykule – zobacz CZĘŚĆ II i CZĘŚĆ IV i V artykułu

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

Polacy jako NARÓD stracą szacunek, jeśli kurczowo będą trzymać się Watykanu i katolicyzmu – chrześcijaństwo stworzone przez Rzym opiera się na kłamstwie religijnym oraz ma tyle manipulacji i oszustw na swoim sumieniu, że musi upaść – to tylko sprawa czasu.

Polacy jako NARÓD nie przetrwają, jeśli nie stworzą własnej, zdrowej religii, która strzeże tego, co najbardziej ŚWIĘTE w życiu – Najświętszą Swiętość – religię, która pozwoli ludziom zrzeszać się wokół wspólnych, najświętszych wartości.

This entry was posted in 1 RELIGIA ŻYCIA, 24/7/365/999, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, ATEIZM, BOŻE NARODZENIE, CNOTY DUCHOWE, CNOTY OBYWATELSKIE, CZIPOWANIE LUDZI, CZIPOWANIE LUDZI, DARWINIZM, DUSZA a UMYSŁ, EUCHARYSTIA, KATOLICYZM, KONSTYTUCJA, KONTROLA UMYSŁU, MANIPULACJE RELIGIA, MANIPULACJE RELIGIJNE, NARKOTYKI LEGALIZACJA, NARKOTYKI LEGALIZACJA, NPŚ - NWO, SIOSTRA FAUSTYNA, SKARBONA FAKTÓW, SWIĄTYNIA DUSZY, SŁOWIANIE, SŁOWIANIE, UFOLUDKI, WATYKAN, WIELKANOC, WSPÓLNOTA DUCHOWA, ZŁO NIEWYBACZALNE, ŚWIĘTY vs DARWINISTA and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s