Niewidzialne Imperium New World Order – Nowy Porządek Świata – Nielegalne Czipowanie Ludzi, Kara Śmierci dla Satanistów i Złoczyńców

Jest to bardzo minimalistyczne wideo poruszające tylko powierzchnię problemu. Jest tutaj mowa tylko o potencjalnie obowiązkowych chipach pod skórą używanych dla celów rejestracyjnych jako paszport lub prawo jazdy i celów płatniczych.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HqHWmnes3dg

Wiadomo, że nikt nawet ćwierć-mądry nigdy z własnej nie zgodziłby się na aż tak wielkie ograniczenie własnej wolności i narażanie własnego organizmu na zatrucie substancjami wyciekającymi z czipa – pomijając już fakt, że jest to beszczeszczenie ŚWIĄTYNI jaką jest ciało człowieka.
Nikt nie ma obowiązku posiadać karty kredytowe, jeśli woli płacić pieniędzmi, gotówką, a już napewno nikt nie ma obowiązku czipować się – nawet gdyby zachęcano do tego.

KONSTYTUCJA to piękna idea – prawo każdego obywatela do suwerennego bytu.

To wideo NIE porusza większych problemów. Powstaje pytanie, czy nie poruszono tych problemów celowo, czy są być może poruszone w dalszej części filmu.
1) NIELEGALNE czipowanie noworodków w szpitalach i ludzi będących w śpiączce po operacjach.
2) Używanie tych czipów dla celów szpiegowskich i agenciarskich wsród mafii politycznych i satanistycznych – a także manipulacji religijnych.
3) Używanie takich czipów do TORTUROWANIA przeciwników politycznych – ja (i moja rodzina) jesteśmy tutaj przykładem takiego terroryzmu.

Więcej na ten temat w artykule poniżej.
Obecna technologia nie jest po stronie ludzi. Czipowanie i elektrodowanie ludzi jest używane do prowadzenia wojny biologiczno-psychologicznej, a także do manipulacji religijnych.
Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej mam prawo mówić o tym. Zobacz CZĘŚĆ II i CZĘŚĆ IV i V artykułu.

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HqHWmnes3dg

Niewidzialne Imperium – New World Order Defined 12/13 PL

This entry was posted in 24/7/365/999, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, CZIPOWANIE LUDZI, CZIPOWANIE LUDZI, KONTROLA KOMPUTERÓW, KONTROLA UMYSŁU, MANIPULACJE RELIGIJNE, NARKOTYKI LEGALIZACJA, NPŚ - NWO, UFOLUDKI, ZŁO NIEWYBACZALNE and tagged , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s