Okradanie Państw i Ludzi poprzez Manipulacje i Piractwo Komputerowe – Jedyna Obrona to Inteligentne Oprogramowania Komputerów, Zdyscyplinowany System Kontroli Ksiąg Zarządzania oraz Surowe, Dożywotnie Kary Więzienia dla Przestępców

Dużo było komentarzy odnośnie 10 kilometrowego odcinka obwodnicy ekspresowej trasy S8 – okazało się, że droga warta 2 miliardy była pełna niedoróbek, mimo, że była droższa od dróg budowanych w górach.

10 kilometrowy odcinek S8 kosztował 2 miliardy złotych, czyli 200 milionów za kilometr, po obecnym kursie 48 milionów euro. Za tę cenę wybudowano najdroższego bubla na świecie.

Koszt budowy 1 kilometra autostrady w porównywalnym, nizinnym terenie niemieckim wynosi 40 milionów złotych, zatem poniżej 10 milionów euro. Koszt budowy 1 km autostrady w Alpach to około 100 milionów złotych, czyli mniej niż 25 milionów euro. Odcinek autostrady A1 Sośnica-Maciejów o długości 6,5 kilometra kosztował 1 miliard 97 mln zł, co daje 154 miliony za km, o 50% drożej niż w Alpach.”

PYTANIE #1: Czy jest mozliwość, że rachunkowość nie była prowadzona poprawnie i księgi zostały podrobione, a pieniądze rozkradzione? 
Inna sprawa to taka, że przy obecnej technologii, oszuści mogą włamać się do ksiąg firmy, pozmieniać liczby, wystawić lipne kwity i w ten sposób okraść firmę. 
Jesli nie ma własciwych systemów kontroli, nie tylko firma, ale całe państwo może zostać okradzione i nie będzie wiedzieć jak to się stało.

Oszuści mogą dostać się do komputerów znając numer komputera. Jeśli znają hasła, to już zupełnie są u siebie w domu. Obecna technologia może okazać się przekleństwem.

Bezpieczne, inteligentne oprogramowania komputerów i zdyscyplinowany system kontroli to jedyna obrona – oraz surowe, dożywotnie kary więzienia dla przestępców.

PYTANIE #2: Na jakie konta bankowe zostały przelane pieniądze?

http://moto.money.pl/wiadomosci/infrastruktura/artykul/droga;warta;2;miliardy;pelna;niedorobek,185,0,755385.html

.

Obecna technologia nie jest po stronie ludzi. Czipowanie i lektrodowanie ludzi jest używane do prowadzenia wojny biologiczno-psychologicznej, a także do manipulacji religijnych. Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej mam prawo mówić o tym.

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

 

This entry was posted in 8 WOREK - RÓŻNE, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, EKONOMIA, FINANSE, KAPITALIZM i DARWIN, KONTROLA KOMPUTERÓW, POLITYKA, ZŁO NIEWYBACZALNE and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s