Agenci Państw Muzułmańskich i Żydowsko-Muzułmańska Propaganda w Polsce – Helen Thomas: “Żydzi powinni się wynieść z Palestyny do Polski i Niemiec”

Izrael w Polsce - Muzulmansko-zydowska propaganda

http://www.polonia.net/content/helen-thomas-zydzi-wynoscie-sie-z-palestyny-do-polski-wideo

W 2010 roku, Helen Thomas, legendarna amerykańska dziennikarka, która przez 57 lat pracowała dla United Press i relacjonowała wydarzenia w Białym Domu wywołała skandal, po tym jak stwierdziła, że “Żydzi powinni się wynieść z Palestyny do Polski i Niemiec“.  

Helen Thomas urodziła się w Kentucky w USA, ale jej rodzice byli emigrantami z Libii. Stąd ten lokalny patriotyzm i propozycja, by wszystkich Żydów przesiedlić do Polski.
Naturalnie, takie rozwiązanie byłoby dobre dla Muzułmanow, a szczególnie Palestyny.

Okazuje się, że na polskich blogach i na polskim Facebook jest sporo AGENTÓW, ktorzy najwyraźniej pracują dla obcych państw, być może są opłacani przez te państwa.

Celowo urabiają oni opinię Polaków poprzez ciągłe wrzucanie propagandowych treści jako “faktow dokonanych” jak owa “mapka” powyżej, która była umieszczana na różnych Grupach i Stronach na Facebook.

Proszę uważnie przeczytać treść na “mapce” na niebieskim kolorze po prawej stronie “mapki” – wszystko napisane jest w czasie przeszłym jako o fakcie już dokonanym. Jest to celowe HIPNOTYZOWANIE ludzi do NIE-AKCJI, do przyjęcia takiego podziału ziemi polskiej jako FAKTU DOKONANEGO, mimo że nic takiego nie miało miejsca w rzeczywistosci i napewno nie będzie miało miejsca — chyba, że zahipnotyzowany naród nie zareaguje na taki stan rzeczy. I chyba tylko o to tutaj chodzi.

I dalej w komentarzach: “Polska sprzedana, rozerwana traktatami Obama – Putin, rozgrabiona, nie ma jej… Dzięki komu? Unii Europejskiej, Rządowi PO, Dumie Rosyjskiej i Izraelowi. Chwała Wam za zlikwidowanie Polski!”

Żydom i Muzułmanom chodzi o następne JERICHO na ziemi polskiej.
Jak wiemy, Żydzi zdobyli Jerycho podstępem po wyjściu z Egiptu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerycho

Ktoś może stwierdzić, że jest to działalność zapobiegawcza, na obudzenie Polaków.
Powstaje więc pytanie: Gdzie jest apel o czujność? Gdzie jest apel do akcji?

Prawdziwi PATRIOCI działają dla dobra swojej OJCZYZNY. Nie odnosi się wrażenia, że  Ojczyzną autorów tej “mapki” jest POLSKA.
Zamiast patriotyzmu jest poinformowanie o “fakcie dokonanym” że Polski nie ma, że zostało wielkie nic.

Tak działają tylko AGENCI i ZDRAJCY.  Znowu, kojarzy mi się to z wypowiedzią znanej dziennikarki w USA, Helen Thomas, która wyraziła się:

Żydzi powinni się wynieść z Palestyny do Polski i Niemiec“.

Najwyraźniej, zadaniem tych agentow jest urzeczywistnić taki plan, według którego Żydzi przenieśliby się do Polski i Niemiec, a więc uwolniliby Muzułmanom i Palestyńczykom ziemię na Bliskim Wschodzie.

W dawnej Rzeczypospolitej agentów i zdrajców karano szubienicą.
Dobrze byłoby przypomnieć ten wymiar kary ostatecznej.

ZDRAJCY i AGENCI PRECZ Z POLSKI!!!
ZDRAJCÓW i AGENTÓW na SZUBIENICE!!!

This entry was posted in 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, EGIPT, ISLAM, IZRAEL, JUDAIZM, MUZUŁMANIE, NIEMCY, POLITYKA, USA and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s