Chanuka i Boże Narodzenie, a Papież Franciszek – Siostra Faustyna Kowalska i jej Dzienniczek, a Manipulacje Religijne

W 2012 roku Kardynał Jorge Mario Bergoglio, a obecny Papież Franciszek, świętował wspólnie Chanukę i Boże Narodzenie w Argentynie.

W związku z tym nasuwa się pytanie.

Czy to przypadek, że Żydzi i hierarchia katolicka noszą jarmułki na głowach?
Osobiście kazałabym jeszcze kler katolicki obrzezać i karmić tylko koszerną kuchnią – jak jedność to jedność, a nie pozorowanie wspólnoty duchowej.

Jak wskazuje nazwisko, Jorge Mario Bergoglio, Papież Franciszek jest WŁOCHEM, a jako Włoch wie, że tak naprawdę główne tezy chrzescijanstwa nie mają za dużo wiarygodności i opierają się tylko na szytej dość mizerną nicią “wierze” nieświadomego ludu ….

Rzym gra dyplomatkę z Żydami – bo muszą.
.
Tylko LUDZI żal, bo to NIE ich wina, że urodzili się w niewoli i od niemowlęcia skuwa się ich w kajdany niewoli – największej niewoli, bo niewoli duszy.
Przykrość w tym, że nie istnieje alternatywa, gdyż Rzym zapobiegawczo zniszczył rodzime religie, a na dodatek nazwał je “pogaństwem.”

.

Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej mam prawo mówić o tym:

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

This entry was posted in 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, ATEIZM, BOŻE NARODZENIE, CHANUKA, DUSZA a UMYSŁ, EUCHARYSTIA, JUDAIZM, KATOLICYZM, WATYKAN, WSPÓLNOTA DUCHOWA and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s