Smoleńsk 10.04.2010 Niewidoczna Delegacja i Tajemnicze Zniknięcie Polskiego Rządu Lecha Kaczyńskiego?

Dlaczego mam dziwne uczucie, że “ktoś” kto wie dokładnie co się stało w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, wie jak to się stało i ma wszystkie informacje odnośnie tego jak to stało się – może nawet sam przygotował to MORDERSTWO, bo inaczej tej zbrodni nie da nazwać się – podrzuca od czasu do czasu fragmenciki informacji, by tym bardziej znęcać się na Rodzinach pomordowanych i tej części Narodu Polskiego, która ma jeszcze DUSZĘ i wie co to HONOR, WSTYD, HAŃBA, SWIĘTOŚĆ?

Nie ma dowodów na wylot Kaczyńskiego z Wilna 8 kwietnia, 2010. Nie spotkał się też w Wilnie z lokalną Polonią mimo, że był umówiony na spotkania.
9 kwietnia, 2010, Kaczyński powinien był być w Pradze na spotkaniu z Obamą na Globalnym Szczycie Rozbrojeniowym, a reprezentował go Donald Tusk.

PYTANIE: Czy Lech Kaczynski został porwany po wylocie z Wilna?

Tutaj należy pamiętać, że przy obecnej technologii, można dokonać takiego sabotażu bez zbytniego pocenia się i bez przyśpieszonego bicia serca.

Wystarczy włączyć maleńkie słuchawki pod skórą w uszach – wtedy są zupełnie niewidoczne dla otoczenia – a ufoludek odpowiedzialny za sabotaż może otrzymywać instrukcje od głównego sztabu, który w tym samym czasie rozprasza uwagę innych osób, które mogłyby zauważyć ten sabotaż.

To wszystko sprawa zaufania między mafią oszustów – technologia jest po ich stronie.

Są krzywdy i oszustwa, których nie wybacza się.
Nie ma miłosierdzia dla satanistów i ich ufoludków.

Smoleńsk 10.04.2010 Niewidoczna Delegacja

***

SMOLENSK 2010 – NIEWYGODNE PYTANIA

Smoleńsk: Niewygodne pytania.

This entry was posted in 24/7/365/999, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, CZIPOWANIE LUDZI, KONTROLA KOMPUTERÓW, LEKCJE HISTORII, SMOLEŃSK 2010, UFOLUDKI, ZŁO NIEWYBACZALNE and tagged , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s