Ciało Człowieka jest Świątynią – Kontrola Umysłu Ludzi – Powiedz NIE dla Nielegalnego Czipowania i Elektrodowania Ludzi – Kary Śmierci dla Oprawców, Śmierć za Niewinną Śmierć, Śmierć za Nielegalne Czipowanie Ludzi

Ciało Człowieka jest Świątynią.
Nikt nie ma prawa wkładać czegokolwiek do mego ciała bez mojej wiedzy i zgody.
Nie ma miłosierdzia dla satanistów, którzy plugawią Światynię jaką jest CZŁOWIEK.

Oto artykuł jaki pojawił sie w WolneMedia

http://wolnemedia.net/nauka/czip-arm-podlaczy-twoje-wnetrznosci-do-sieci/

Czip ARM podłączy Twoje wnętrznosci do sieci

Twoja wątroba wyśle e-maila, gdy zbyt mocno ją przeciążysz? Nowy układ ARM może być początkiem całej generacji nowych urządzeń.

Układ ARM o nazwie Kinetis KL02, opracowany przez firmę Freescale Semiconductor, ma wymiary zaledwie 1,9 na 2 milimetry. Jest to właściwie miniaturowy komputer, który ma funkcjonować wewnątrz naszego ciała.

Na pokładzie miniaturowej kostki znajdziemy wszystko, czego potrzeba, by wykonywać proste operacje. Do dyspozycji jest 32-bitowy procesor, a także pamięć RAM czy ROM. Mikrokontroler można rozszerzyć również m.in. o układ UART, używany do asynchronicznego przekazywania i odbierania informacji.

Liczba zastosowań miniaturowego podzespołu jest ograniczona jedynie wyobraźnią. Komputer znajdujący się w wewnątrz ciała mógłby na przykład przesyłać aktualne informacje na temat stanu naszego zdrowia do smartfona, albo wywoływać alarmy w przypadku podejrzewanych problemów. W grę wchodzi również automatyczne podawanie leków, gdy komputer w kapsułce uzna, że nadszedł na nie odpowiedni czas.

Ciekawostką jest w tym przypadku fakt, że Freescale buduje tego typu układ na potrzeby zewnętrznej firmy. Na razie producent układów logicznych nie chce jednak zdradzić, o jaką spółkę chodzi, a tym bardziej, do czego układ ARM miałby zostać wykorzystany. Bez wątpienia jednak technologiczni giganci bardzo uważnie przyglądają się tego typu projektom i dobrze widzieć, że wreszcie gra toczy się o poprawę stanu naszego zdrowia, a nie lepszą rozdzielczość ekranu czy szybszy procesor do obsługi Angry Birds.

Autor: Adrian Nowak

*********************

Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 1

KONTROLA UMYSLU – NIELEGALNE CZIPOWANIE LUDZI
Polak-Patriota to Polak uświadomiony i stąpający mocno po ziemi.

UWAGA: To video jest TYLKO dla osób zdrowych i o mocnych nerwach. Powinno byc obejrzane w całości – szczególnie druga połowa.

WNIOSKI:
1) Należy czytać między linijkami, jak za komunizmu
2) Część to element szokowy – w rzeczywistości tylko słabych biologicznie lub bardzo zastraszonych ludzi można zmanipulować łatwo
3) Napewno nie zostały wyjawione najbardziej ważne tajemnice tych satanistycznych eksperymentów
4) Większość eksperymentów została dokonana na zwierzętach – jest to okrucienstwo wobec zwierząt
5) PRAWO wszystkich CYWILIZOWANYCH panstw zabrania dokonywania eksperymentów na ludziach bez ich WIEDZY i ZGODY NA PISMIE – nielegalne eksperymenty na ludziach bez woli tych osób są karalne WIĘZIENIEM — dlatego takich SATANISTOW powinno się stawiać pod scianę i dawać KULĘ w ŁEB BEZ SĄDU. 

PYTANIE: Jak zapobiec, aby takie SATANISTYCZNE eksperymenty nie były robione NIELEGALNIE na nas, na naszych dzieciach, wnukach, prawnukach, i na prawnukach naszych prawnuków??? 

Elektro-magnetyczne czipy i elektrody można zainstalować pod skórą podczas operacji, gdy pacjent śpi, dzieciom po narodzeniu w szpitalu, w żłobku jeśli pracownik współpracuje nielegalnie z satanistami, po spożyciu alkoholu kiedy stan świadomosci jest obniżony. 

Takie elektro-magnetyczne czipy i elektrody można wykorzystać nie tylko do kontroli umysłu, ale takze do wywołania RAKA, ZAWAŁÓW SERCA, WSTRZĄSÓW MÓZGU, GWAŁTÓW SEKSUALNYCH na ludziach, oraz TORTUROWANIA przeciwników politycznych i ich rodzin. 

Jest XXI wiek. W świecie w którym żyjemy NIE walczy się już na SZABLE i MIECZE – jeśli chcemy zachować nasza OJCZYZNĘ od zagłady musimy być świadomi NOWEJ BRONI BIOLOGICZNEJ i BIO-ELEKTRO-MAGNETYCZNEJ.

Osoby, które myślą, że “koronacja” Jesusa na “króla” Polski obroni PANSTWO POLSKIE przed współczesnym terrorem satanistów są
1) naiwne,
2) zahipnotyzowane lub być może same pod wpływem takich eksperymentów,
3) SWIADOMIE na usługach satanistów, a zatem DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ POLSKI co jest karalne więzieniem.

Uważam, że dla oprawców powinne być kary śmierci – Śmierć za Niewinną Śmierć, Śmierć za Nielegalne Czipowanie Ludzi

http://www.youtube.com/watch?v=FBR1QfcKI-g

*****

Dzienniczki Siostry Faustyny Kowalskiej są manipulacją religijną, tak jak i judeo-chrześcijaństwo – jako bezpośredni świadek takiej manipulacji religijnej oraz ofiara nielegalnego czipowania i elektrodowania mam prawo mówić o tym:

https://polskaoazaduchowa.wordpress.com/2013/03/08/nowoczesna-technologia-czipowanie-i-elektrodowanie-ludzi-kontrola-umyslu-a-manipulacje-religijne-siostra-faustyna-kowalska-i-jej-dzienniczki-stygmaty-sw-franciszka-stygmaty-ojca-pio-cuda-w-lo/

Advertisements
This entry was posted in 24/7/365/999, 6 SATANIZM NOWEJ ERY, 9 SKARBIEC ARTYKUŁÓW, ATEIZM, CZIPOWANIE LUDZI, CZIPOWANIE LUDZI, DARWINIZM, DUSZA a UMYSŁ, KONTROLA UMYSŁU, MANIPULACJE RELIGIJNE, NPŚ - NWO, SWIĄTYNIA DUSZY, UFOLUDKI, ZŁO NIEWYBACZALNE, ŚWIĘTY vs DARWINISTA and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

KOMENTARZ

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s